2007 рік

0
58

13-16 березня 2007 року представники Фундації взяли участь у тренінгу «Надання соціальних послуг у сфері ВІЛ/ТБ в Україні». Мета тренінгу: покращити якість послуг, які надають громадські організації людям, інфікованим ВІЛ/ТБ, підготувати тренерів для громадських організацій по наданню послуг у сфері ВІЛ/ТБ.

22 березня 2007 року в рамках проголошеного Фундацією Місячника “Україна без туберкульозу!” відбулися заходи, присвячені Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на туберкульоз, організовані Солом’янською районною у місті Києві державною адміністрацією, Фундацією “Громадський рух “Українці проти туберкульозу”, Міжнародною журналістською асоціацією “Здоров’я без кордонів” при підтримці Коаліції організацій “Зупинимо туберкульоз разом”, Київського міського комітету Товариства Червоного Хреста України, Центру здоров’я міста Києва, USAID|Health Policy Initiative, Київського виробничого об’єднання “Медапаратура“.

Зокрема було проведене обстеження жителів міста Києва малодозовим пересувним рентгенівським обладнанням, інформаційно-просвітницькі заходи за тематикою, конкурс творчих робіт серед дітей і молоді на тему: “За здоровий спосіб життя, вільний від туберкульозу!”, конкурс творів, віршів, присвячених здоровому способу життя, конкурс гасел у класах з художнім оформленням кращих гасел у школах, фото конкурс “Вибираю здоровий спосіб життя”. Нагородження переможців конкурсів.

Квітень-липень 2007 рокуфасилітація процесу підготовки Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні».

9 листопада 2007 року взято участь у засіданні Робочого комітету Громадської ради з питань протидії захворюванню на туберкульоз в Україні.