Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом

0
52

Шановні колеги!

24 березня 2010 року в Україні відзначатиметься Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом.

Членами Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом» заплановано проведення ряду всеукраїнських та регіональних заходів, приурочених до цієї дати.

 

 Зокрема Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» та Міжнародною журналістською асоціацією «Здоров’я без кордонів» в рамках програми «Дитинство без туберкульозу» буде проведено інформаційно-просвітницькі акції, конкурси художніх робіт, виступи художньої самодіяльності на тему боротьби з туберкульозом. Також будуть проведені прес-конференції та круглі столи за участю представників органів державної влади, громадських та міжнародних організацій.

Також з метою привернення уваги до епідемії туберкульозу в Україні, організаціями – членами Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом» будуть проведені заходи, приурочені Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом, у регіонах України.

Крім того, пропонуємо Вам ознайомитись із матеріалами міжнародної організації StopTB Partnership, присвяченими відзначенню Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом, які розміщені на сайті StopTB Partnership за адресою: http://stoptb.org/events/world_tb_day/2010/, де також можна завантажити шаблони плакатів та постерів та інші додаткові матеріали.

Також для узагальнення інформації стосовно відзначення Дня боротьби з туберкульозом, нами буде зібрано інформацію щодо запланованих заходів та матеріалів про проведені акції. Найкращі матеріали з фотоінформацією будуть розміщені на наших та партнерських сайтах.