Підготовка та проведення заходів до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом

0
52

26 січня 2012 року відбулося засідання Громадської ради при Державній службі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Одним із питань засідання була інформація першого заступника голови Громадської ради Руденка В.В. щодо матеріалів «Stop TB Partnership» та Всесвітньої організації охорони здоров’я по підготовці та проведенню Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом.

На засіданні було ухвалено рішення створити у Громадській раді тимчасовий комітет з підготовки та проведення заходів до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом. Протягом двох тижнів визначитись зі складом тимчасового комітету і провести його перше засідання. Головою комітету обрати Руденка В.В., на якого покласти відповідальність за цю роботу.

Звертаємося до членів Громадської ради, усіх зацікавлених сторін надати кандидатури до складу Тимчасового комітету Громадської ради при Державній службі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань з підготовки та проведення заходів до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом.

Просимо кандидатури надати до 7 лютого до 12:00. Перше засідання Тимчасового комітету з підготовки та проведення заходів до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом планується на 9 лютого. Місце та час проведення буде повідомлено додатково.

Протокол засідання Громадської ради додається. 

Перший заступник голови Громадської ради

Віталій Руденко