2011 рік

0
56

21-22 січня 2011 року було проведено дводенну школу адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у сфері протидії захворюванню на туберкульоз.

Основними завданнями школи були: розвиток потенціалу та спроможності організацій у реалізації завдань з адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у сфері протидії захворюванню на туберкульоз на загальнодержавному та місцевому рівнях, підвищення обізнаності та сприяння формуванню практичних навичок планування та впровадження заходів з адвокації, комунікації та соціальної мобілізації, ознайомлення із сучасними міжнародними стратегіями протидії туберкульозу та рекомендованими стандартами надання послуг у цій галузі, обмін кращім досвідом організації діяльності з адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у сфері протидії туберкульозу на міжрегіональному рівні тощо.

Участь у роботі школи адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у сфері протидії захворюванню на туберкульоз взяли учать близько 30 представників організацій – членів Коаліції «Зупинимо туберкульоз разом» з усіх регіонів України.

22 березня 2011 р. у приміщенні Національного інституту фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України відбувся прес-клуб з нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби із туберкульозом: «Туберкульоз – від Дня Боротьби до Дня Перемоги».

В період з 6 по 8 червня 2011 року члени робочої групи високого рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, представники МОЗ України та Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» здійснили візит до Грузії, в ході якого провели робочі зустрічі з представниками Парламенту Грузії, Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального захисту Грузії, офісу ВООЗ в Грузії з питання встановлення взаємодії у протидії туберкульозу та подальшого розвитку ініціативи Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу.

26 липня 2011 року у приміщенні Інформаційного агентства УНІАН відбулася прес-конференція «Погляд пацієнта – невідворотній спалах туберкульозу через брак фінансування закупівель протитуберкульозних ліків», організована Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу», Міжнародною журналістською асоціацією «Здоров’я без кордонів» спільно із Коаліцією організацій «Зупинимо туберкульоз разом».

В прес-конференції взяли участь:

  • Заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов;
  • Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Олександр Федько;
  • Голова правління Фундації “Громадський рух “Українці проти туберкульозу” Віталій Руденко;
  • Голова правління Міжнародної журналістської асоціації “Здоров’я без кордонів”, член Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Ігор Горбасенко.