Національна стратегія адвокації, комунікації та соціальної мобілізації на підтримку Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018—2021 роки

0
56

Голові Керівного комітету Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна»

Н. Заїка, членам Партнерства

Шановна пані Наталья,

шановні члени Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна».

Засвідчуємо свою повагу та звертаємося із наступного питання.

Наразі в Україні відбувається процес затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018—2021 роки.

Важливим для успішного досягнення цілей та завдань майбутньої національної програми є розробка та затвердження Національної стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації на підтримку Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018—2021 роки.

Питання щодо проекту Національної стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації для підтримки Національної програми протидії туберкульозу в Україні на 2018-2021 роки було розглянуто на засіданнях Національної ради з питань протидії епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та Комітету з регіональних питань Національної ради.

Ми вважаємо надзвичайно важливим забезпечити відкритість, прозорість та публічність процесу розробки та прийняття Стратегії АКСМ, врахувати при розробці Стратегії консолідовану думку усіх зацікавлених сторін.

Звертаємося до Вас, шановна пані Наталія, та шановні члени Партнерства з пропозицією організувати робочу групу на платформі Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна» з розробки та прийняття Стратегії АКСМ.

З повагою,

Співголова Всеукраїнської Коаліції «Зупинимо  туберкульоз разом», голова Правління БО «Українці проти туберкульозу»

Віталій Руденко