Конкурс щодо вибору постачальника послуг конференц-сервісу

0
62

БО «Українці проти туберкульозу» оголошує конкурс щодо вибору постачальника послуг конференц-сервісу в рамках проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні»


Метою конкурсу є вибір постачальника послуг конференц-сервісу, що здійснюватиме супровід круглих столів, семінарів, моніторингових візитів та інших заходів в рамках проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні».

В обов’язки постачальника послуг конференц-сервісу входитимуть:

  • оренда приміщень для проведення заходів;
  • організація харчування учасників заходів;
  • забезпечення відряджень (організація проїзду, проживання, харчування тощо);
  • інші завдання.

Заходи здійснюватимуться в м. Києві, Херсонській, Миколаївській та Сумській областях.

 

Формат участі у конкурсі – пропозиція, яка має містити наступну інформацію:

– перелік доступних послуг;

– інформація про умови оплати послуг.

Кінцевий термін подання пропозицій – 18:00 15.05.2018 року

Пропозиції надсилайте на електронну пошту stoptb@ukr.net

Результати розгляду пропозицій, будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті БО «Українці проти туберкульозу»: http://www.stoptb.org.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 242-23-29, контактна особа: Михайло Матвієнко (звертайтеся також через електронну пошту stoptb@ukr.net).

До участі у конкурсі допускаються лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

За результатами оцінки пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця конкурсу. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу виходячи з мети, цілей та завдань конкурсу, відповідно до вимог Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Перевага надаватиметься пропозиціям, що не передбачають сплату ПДВ.

Переможець конкурсу має ознайомитися із принципами та вимогами Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією до потенційних та чинних постачальників товарів (робіт, послуг) та набувачів грантів, а також їх представників, викладеними у Кодексі поведінки для постачальників, який знаходиться у вільному доступі на веб-сайті Глобального фонду (http://www.theglobalfund.org/documents/corporate/Corporate_CodeOfConductForSuppliers_Policy_en/), та зобов’язатися їх дотримуватися.

Проект реалізується БО «Українці проти туберкульозу» в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров'я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP), що спрямований на реформування системи протитуберкульозної допомоги, як частини загальних реформ охорони здоров'я, та надає технічну підтримку протитуберкульозним проектам організацій громадянського суспільства. Реалізується проект за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і охоплює 11 країн Східної Європи і Центральної Азії (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Узбекистан, Україна, Таджикистан, Туркменістан).