В Стамбулі пройшов тренінговий курс з навичок публічних виступів для представників громадянського суспільства

0
59

18-19 червня 2018 р. в місті Стамбул, Туреччина, пройшов тренінговий курс з навичок публічних виступів для представників організацій-партнерів з боку громадянського суспільства в рамках проекту «Зміцнення систем охорони здоров'я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (TB-REP).

Участь у тренінгу взяли представники громадянського суспільства – учасники проекту TB-REP з країн Східної Європи і Центральної Азії.

Цілі тренінгу:
• Зосередити увагу і проаналізувати досягнення в рамках адвокаційних грантів проекту TB-REP за три роки реалізації проекту
• Навчитися переконливо представляти публіці інформацію про дані досягненнях
• Посилити навички представлення інформації для залучення цільової аудиторії

Учасники тренінгу ознайомилися із основними моментами, які використовують актори і спікери для того, щоб впевнено виступати на публіці, механізмами ефективної комунікації, основами розуміння аудиторії, тощо, а також виконували практичні вправи.

Від БО «Українці проти туберкульозу участь у тренінгу прийняв Віталій Руденко, голова правління.

Проведення заходу стали можливим завдяки фінансуванню, наданому Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (ГФ) у вигляді гранту для реалізації Регіонального проекту по ТБ в країнах ВЕЦА (TB-REP) по зміцненню систем охорони здоров'я для ефективного контролю за ТБ і МРТБ.