Тренінг для членів та активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ” з Сумської області

0
65

24 липня 2018 року в Сумах відбувся тренінг для членів та активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ”  з Сумської області.

Учасники тренінгу вдосконалювали навички з адвокації переходу на модель лікування туберкульозу, орієнтовану на потреби людини, інформування про це спільнот постраждалих від туберкульозу, ознайомлювалися із методиками захисту прав та інтересів членів спільноти, в тому числі щодо подолання стигми та дискримінації, проведення громадського моніторингу з оцінки відповідності доступних амбулаторних послуг потребам і очікуванням пацієнтів на всіх етапах лікування.

Організували проведення тренінгу БО «Українці проти туберкульозу» та ГО «Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ».

Тренінг був організований в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров’я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP), що спрямований на реформування системи протитуберкульозної допомоги, як частини загальних реформ охорони здоров’я, та надає технічну підтримку протитуберкульозним проектам організацій громадянського суспільства. Реалізується проект за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і охоплює 11 країн Східної Європи і Центральної Азії.