В Івано-Франківську обговорили рекомендації Оцінки правового середовища щодо туберкульозу

0
35

24 жовтня 2018 року в Івано-Франківському Обласному фтизіопульмонологічному центрі відбувся круглий стіл спрямований на розробку Регіонального плану заходів для реалізації рекомендацій Оцінки правового середовища щодо туберкульозу на обласному рівні.

Учасники круглого столу обговорили інформацію про Оцінку правового середовища щодо туберкульозу в Україні, проведену за ініціативи та фінансування ПРООН та Партнерства «Зупинимо туберкульоз», та аналіз поточного стану епідемічної ситуації з туберкульозу в Івано-Франківській області, регіональну статистику та проблеми.

Також присутні ознайомилися із регулятивними та соціальними бар’єрами до забезпечення доступу до діагностики та лікування туберкульозу для ключових груп населення, обговорили необхідність змін та розширення можливостей амбулаторного методу лікування людей із туберкульозом.

Участь у круглому столі взяв голова правління БО «Українці проти туберкульозу» Віталій Руденко, який презентував комплексний міжвідомчий та між секторальний підхід для успішної протидії захворюванню на туберкульоз. Також він розповів про заснування Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ», її цілі та завдання.