В Стамбулі пройшов тренінговий курс з навичок публічних виступів для представників громадянського суспільства

18-19 червня 2018 р. в місті Стамбул, Туреччина, пройшов тренінговий курс з навичок публічних виступів для представників організацій-партнерів з боку громадянського суспільства в рамках проекту «Зміцнення систем охорони здоров'я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (TB-REP).

Детальніше...

Діабет і туберкульоз

14 червня 2018 року у Комітеті з питань охорони здоров’я Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Цукровий діабет. Міжнародний досвід. Проблеми та можливості в Україні», участь у якому взяв Ігор Горбасенко, співголова Всеукраїнської Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом», член Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...

В Миколаєві боротися із туберкульозом медики, влада та громада будуть спільно

13 червня 2018 р. в Миколаєві на круглому столі громадськість, медичні працівники та влада обговорювали питання взаємодії у протидії епідемії туберкульозу.

Детальніше...

Члени Асоціації “Сильніші за ТБ” Херсонщини навчалися адвокації

12 червня 2018 року члени та активісти Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ”  Херсонської області вдосконалювали навички з адвокації переходу на модель лікування туберкульозу, орієнтовану на потреби людини.

Детальніше...

Влада Херсонщини та громадські організації обговорили співпрацю у протидії туберкульозу

11 червня 2018 р. в ході круглого столу «Лікування туберкульозу на основі моделі, орієнтованої на потреби людини: співпраця органів державної влади, медичних працівників і пацієнтів в Херсонській області» БО «Українці проти туберкульозу» та ГО «Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» обговорили з представниками органів влади, медичних закладів та неурядових організацій актуальні питання протидії туберкульозу в Херсонській області.

Детальніше...

Сімейні лікарі Херсонщини обговорили моделі лікування туберкульозу

11 червня 2018 року в Департаменті охорони здоров'я Херсонської області пройшла Фокус-група з лікарями первинної медико-санітарної допомоги, на якій обговорювалися питання впровадження моделі лікування туберкульозу, орієнтованої на потреби людини, підготовки рекомендацій щодо усунення перешкод для цієї моделі, розглядалися існуючі можливості для залучення груп підтримки пацієнтів в роботу установ ПМСД.

Детальніше...

Тренінг для членів та активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ” з Київської області

31 травня 2018 року в Прес-центрі Національної спілки журналістів України відбувся тренінг для членів та активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ”  з Київської області.

Детальніше...

Міжсекторальна взаємодія в сфері протидії туберкульозу в Київській області

30 травня 2018 р. відбувся круглий стіл на тему: «Лікування туберкульозу на основі моделі, орієнтованої на потреби людини: співпраця органів державної влади, медичних працівників і пацієнтів в Київській області».

Детальніше...

Зустріч з фтизіатрами Київської області

30 травня 2018 р. відбулася робоча зустріч керівництва БО "Українці проти туберкульозу" із керівництвом та персоналом Київського обласного протитуберкульозного диспансеру. 

Детальніше...

Фокус-група з представниками первинної медичної мережі Київської області

30 травня 2018 р. фахівцями БО «Українці проти туберкульозу» в приміщення Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації організована та проведена фокус-група з представниками первинної медичної мережі Київської області.

Детальніше...
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest