Що має бути змінено у державній політиці протидії захворюванню на туберкульоз в Україн?

«Що має бути змінено у  державній політиці протидії захворюванню на туберкульоз в Україні?»

(інформаційно-аналітична записка)

Визначення.

Для забезпечення ефективності системи надання населенню протитуберкульозної допомоги необхідна відповідальна державна політика, яка ґрунтується на політичній підтримці, політичній волі, мобілізації наявних фінансових, матеріальних та людських ресурсів, інформованості населення та дисциплінованості і відповідальності всіх учасників процесу

Детальніше...

TELL HEALTH LEADERS TO #STEPUPFORTB

You can take action today to help prevent, treat, and cure TB. Tell the health ministers in key TB-affected countries that the time has come to step up their fight against the world’s deadliest infectious disease.

Dear Ministers of Health,

As citizens from around the world united with people affected by tuberculosis, we urge you to save more lives by delivering better care that meets international medical standards.

Детальніше...

Семінар для активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» з Херсонської області, з питань адвокації переходу на модель протитуберкульозної допомоги, орієнтованої на потреби людей

04 жовтня 2017 року в Херсоні відбувся семінар для активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» з Херсонської області, з питань адвокації переходу на модель протитуберкульозної допомоги, орієнтованої на потреби людей.

Детальніше...

У Верховній Раді створюють платформу боротьби з епідемією туберкульозу

На жаль, проблема епідемії туберкульозу в Україні залишається однією з найактуальніших. Україна має найгірші в Європі показники успішності лікування туберкульозу - щорічно в нашій державі туберкульоз діагностується у понад 30 тисяч осіб (4 нові випадки щогодини), кожен восьмий хворий помирає.

Детальніше...

Представництво постраждалих від туберкульозу у Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Ініціативна група з відбору члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від сектору хворих на туберкульоз та осіб, які постраждали від нього інформує:

Станом на 12:00 02.10.2017 р. на адресу Ініціативної групи надійшло 546 підписів на підтримку кандидатур у члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від сектору хворих на туберкульоз та осіб, які постраждали від нього:

1. Пилипенка Віктора Володимировича підтримали 540 осіб;

2. Дзюбу Євгена Валерійовича підтримали 6 осіб.

Відповідно до отриманих голосів членом Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від сектору хворих на туберкульоз та осіб, які постраждали від нього обрано Пилипенка Віктора Володимировича.

Ініціативна група

Ближче до пацієнта. Як новітні моделі лікування туберкульозу сприятимуть подоланню страшної недуги

28 вересня 10.30 - Прес-конференція "Лікування туберкульозу має наблизитися до пацієнта"
Детальніше...

Ближе к пациенту. Как новейшие модели лечения туберкулеза могут способствовать преодолению страшного недуга

28 сентября 10.30 - пресс-конференция "Лечение туберкулеза должно приблизиться к пациенту".
Детальніше...

Дві інфекції-вбивці відсунули ВІЛ на третю сходинку за смертністю - ВООЗ

Інфекцією, яка вбиває найбільше людей на планеті, вчені назвали вірусний гепатит: щорічно від нього помирають понад 1,3 мільйона осіб.

Детальніше...

Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

11 вересня 2017 року в Міністерстві молоді та спорту України відбулося засідання  Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Детальніше...

Програма «Зв’язок зі світом» - Суми

В Сумській області реалізовано перший етап програми «Зв’язок зі світом», спрямованої на оснащення протитуберкульозних диспансерів обладнанням для забезпечення можливості доступу пацієнтів до мережі Інтернет через Wi-Fi. Програма ініційована БО «Українці проти туберкульозу» та Всеукраїнською асоціацією людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ».

Детальніше...