День борьбы с туберкулезом - 2013

24 марта 2013 года Украина как и весь мир отмечает День борьбы с туберкулезом. 

Международная организация StopTB Partnership и Всемирная организация здравоохранения подготовили материалы Кампании 2013 года ко Всемирному дню борьбы с туберкулезом, с которыми вы можете ознакомиться на нашем сайте. 

Детальніше...

Інформація щодо проведення Всеукраїнського дня боротьби із туберкульозом 24 березня 2012 року на національному та регіональному рівнях

У відповідності до рішення розширеного засідання Правління Громадської ради при Державній службі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань та Тимчасового комітету з підготовки та проведення заходів до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом від 09 лютого 2012 р. та рішення Громадської ради - було проведено збір інформації щодо заходів, які були заплановані та проведені з нагоди Дня боротьби з туберкульозом на національному та регіональному рівнях.

Відповідно до цього було підготовлено на та направлено листа на адреси обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та Кабінету Міністрів АР Крим. Інформацію про проведені заходи було отримано з наступних регіонів: Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька області, міста Київ та Севастополь.

 Підготовка та проведення заходів до Дня боротьби з туберкульозом, зведена таблиця

 

День борьбы с туберкулезом в Севастополе

В связи с проведением Всеукраинского Дня борьбы с заболеванием туберкулезом в Севастополе работники фтизиатрической службы совместно с общественными организациями города, горадминистрацией активировали деятельность по предотвращению заболеваемости и распространения туберкулеза. Цель проводимых мероприятий  - повышение информированности населения по вопросам туберкулеза через СМИ. Главные специалисты Севастопольского противотуберкулезного диспансера выступали на местном телевидении и радио, отвечали на вопросы телезрителей в прямом эфире. Совместно с Севастопольской городской организацией общества Красного креста проведен пресс-релиз на тему "Роль СМИ в освещении месячника борьбы туберкулезом".

 

Детальніше...

Всемирный День борьбы с туберкулезом в Луганске

Ко Всемирному Дню борьбы с туберкулезом БЛ «Социум» выпустил буклет «Внимание – туберкулез». Буклеты и листовки распространены в учебных заведениях, по квартирах, в торговых центрах,  на промышленных предприятиях. 

 

Детальніше...

Збережи своє життя. Дитинство без туберкульозу

22 березня у Солом’янській районній у місті Києві державній адміністрації в рамках Місячника "Україна без туберкульозу!" відбулися заходи, присвячені Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Детальніше...

Проблема химиорезистентного туберкулеза

 

Информационный бюллетень к Всемирному и Всеукраинскому дню борьбы с туберкулезом - 24 марта 2012 г. - Проблема химиорезистентного туберкулеза 

Детальніше...

Прес-конференція присвячена Всесвітньому та Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом та 130-ти річчю із дня відкриття збудника туберкульозу

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, а також у зв’язку із 130-річчям з дня відкриття збудника туберкульозу у п’ятницю, 23 березня відбудеться круглий стіл та прес-конференція. Захід відбудеться у морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в аудиторії №3, яка носить ім’я випускника Університету професора В.Ф. Войно-Ясенецького   (святителя Луки) і визнана кращою навчальною аудиторію на теренах СНД. 

Детальніше...

Послание по случаю Всемирного дня борьбы с туберкулезом

UNITED NATIONS                         NATIONS UNIES

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ СЕКРЕТАРЬ

- - -

ПОСЛАНИЕ ПО СЛУЧАЮ ВСЕМИРНОГО ДНЯ БОРЬБЫ С ТУБЕРКУЛЕЗОМ

24 марта 2012 года

В течение слишком длительного времени проблеме туберкулеза не уделялось достаточного внимания. Такое пренебрежительное отношение приводит к неоправданным страданиям: только в 2010 году туберкулезом заболели практически 9 миллионов человек и от него умерли 1,4 миллиона человек, причем 95 процентов из них — в развивающихся странах. По таким показателям туберкулез занимает второе место в числе самых опасных инфекционных заболеваний, являющихся причиной смертности среди взрослого населения мира.

Детальніше...

Інформаційний бюлетень до Всеукраїнського та Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом - 2012

Проронуємо Вашій увазі Інформаційний бюлетень до Всеукраїнського та Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом - 2012.

При розробції використовувалися матеріали Коаліції організацій "Зупинимо туберкульоз разом", БФ "Розвиток України", зацікавлених сторін.

Зазначені матеріали розроблялися Громадською радою при Держслужбі з соцзахворювань.

Підготовка та проведення заходів до Міжнародного дня боротьби з туберкульозом

26 січня 2012 року відбулося засідання Громадської ради при Державній службі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Одним із питань засідання була інформація першого заступника голови Громадської ради Руденка В.В. щодо матеріалів «Stop TB Partnership» та Всесвітньої організації охорони здоров’я по підготовці та проведенню Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом.

Детальніше...
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest