Пам’ятка для людей, що постраждали від туберкульозу

Туберкульоз виліковний!

Сьогодні, 05 серпня 2016 року у київському обласному протитуберкульозному диспансері відбулася презентація та роздача «Пам’ятки для людей, що постраждали від туберкульозу.»

Члени Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» зустрілися з керівництвом протитуберкульозного закладу, пацієнтами та громадськими активістами.

На прикладі Віктора Пилипенка, керівника Всеукраїнської асоціації людей, що постраждали від туберкульозу, в пам’ятці було розказано про його досвід боротьби із туберкульозом, шлях до одужання від цієї хвороби, підняті питання щодо амбулаторного лікування та переваг амбулаторної форми лікування від туберкульозу.

Також, була надана інформація щодо створення Асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз. Ця громадська організація покликана захищати права та інтереси постраждалих від туберкульозу, представників груп ризику, всього населення України в умовах епідемії туберкульозу.

Видання пам’ятки стало можливе завдяки гранту, наданому в рамках проекту TB-REP, який фінансує Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та реалізує Центр PAS як Основний реципієнт. (Думка авторів, висловлена у даній пам’ятці, може не збігатися з думкою ГФ, Основного реципієнта та інших партнерів проекту TB-REP.)

Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» готова безкоштовно надати визначену кількість пам’яток громадським організаціям, зацікавленим сторонам для їх роботи по протидії туберкульозу. Для замовлення пам’ятки зв’яжіться з нами по телефону +38 (044) 242-23-29 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пам’ятку можна завантажити за цим посиланням: http://stoptb.org.ua/images/poligraph/Buklet_Pamyatka_TB.pdf

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest