Засідання Сумської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

10 жовтня 2016 року в актовому залі Охтирської центральної районної лікарні відбулося засідання Сумської обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Участь у засіданні взяли члени обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, представники Охтирської районної та міської рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, а також представники Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» та Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом».

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про роботу Охтирської районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вживання наркотичних засобів в регіоні.
2. Про роботу Охтирської міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вживання наркотичних засобів в регіоні.
3. Стан епідеміологічної ситуації з туберкульозу в області, результати виконання завдань та заходів обласної програми протидії туберкульозу за 6 місяців 2016 року.
4. Про результати епідеміологічного моніторингу стану захворюваності на туберкульоз в області.
5. Про стан виконання протокольного рішення засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 20.11.2014 та наказу управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації від 04.08.2016 № 625-ОД «Про відкриття протитуберкульозних кабінетів у лікувально-профілактичних закладах м. Суми.

Також на засіданні виступив Віталій Руденко, голова правління Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу», із інформацією про хід реалізації та досягнення проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну модель лікування туберкульозу в Україні», що реалізується Фундацією в рамках проекту TB-REP, який фінансує Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та реалізує Центр PAS як Основний реципієнт.

Він презентував та роздав присутнім «Пам’ятку для людей, що постраждали від туберкульозу», розроблену в рамках зазначеного Проекту.

Також він вручив сертифікати головному лікарю Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Леоніду Бондаренку про обрання його почесним членом коаліції організацій “Зупинимо туберкульоз разом”, та Громадській організації “Комунікативно-ресурсний центр” про призначення організації представником Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу», Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом» та Асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз, по північному регіону України.

 

 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest