Засідання Координаційної робочої групи з реалізації заходів реформування системи охорони здоров'я щодо надання послугу сфері протидії туберкульозу в Україні (TR-REP)

26 січня 2017 року в МОЗ України відбулося перше засідання Координаційної робочої групи з реалізації заходів реформування системи охорони здоров'я щодо надання послугу сфері протидії туберкульозу в Україні (TR-REP).

Мета засідання – обговорення питань координації реалізації заходів реформування системи охорони здоров'я щодо надання послуг у сфері протидії туберкульозу та заходів регіонального проекту щодо боротьби з туберкульозом для країн Східної Європи та Центральної Азії на 2016 - 2018 роки в Україні.

Відкрила засідання Сивак Оксана - заступник Міністра з питань європейської
інтеграції, національний координатор проекту ТВ-REP в Україні.

В ході засідання розглядалися наступні питання:

1. Представлення мети, завдань, інструментів впровадження та очікування результатів діяльності регіонального проекту щодо боротьби з туберкульозом для країн Східної Європи та Центральної Азії на 2016-2018 роки в Україні. Із доповіддю виступив представник ВООЗ – Ігор Перегінець.

2. Реалізація політик та програм щодо протидії туберкульозу. Перехід на амбулаторну модель лікування. Із доповідями виступили: Юлія Чорна – Альянс громадського здоров'я, Віталій Руденко – БО «Українці проти туберкульозу», Віктор Пилипенко – Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на ТБ.

3. Із інформацією з питань координації реалізації заходів реформування системи охорони здоров'я щодо надання послуг у сфері протидії туберкульозу виступила Наталія Нізова – ДЗ «Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Прийняте рішенні розробити робочий план Координаційної робочої групи з реалізації заходів реформування системи охорони здоров'я щодо надання послугу сфері протидії туберкульозу в Україні (TR-REP), тематичні групи. Запропоновано створити секретаріат.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest