END TB: пошук нових рішень перед обличчям нових викликів

28 березня 2017 року в готелі «Президент», місто Київ, розпочав роботу дводенний семінар «END TB: пошук нових рішень перед обличчям нових викликів».

Мета семінару – визначити перспективи досягнення глобальних цілей прискореного подолання епідемії туберкульозу до 2030 року та шляхи використання кращих практик, спрямованих на забезпечення сталості та ефективності відповіді на епідеміологічно напружену ситуацію щодо туберкульозу в Україні.

Участь у заході взяли керівники/управлінці вищої ланки галузі охорони здоров’я національного рівня, МОЗ України, Міністерства юстиції, управлінці протитуберкульозної служби регіонального рівня, високопосадовці, донори, національні та міжнародні партнери, організації громадянського суспільства, науковці.

На семінарі будуть розглядатися питання реформування протитуберкульозної служби, виконання Загальнодержавної протитуберкульозної програми та обговорюватиметься проект нової Загальнодержавної програми протидії туберкульозу, будуть презентовані напрацювання групи з розробки заявки до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, та обговорюватимуться питання роботи з вразливими групами населення.