Модель протитуберкульозної допомоги, орієнтованої на потреби людей

Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я презентувало Модель протитуберкульозної допомоги, орієнтованої на потреби людей, Концептуальний проект для країн Східної Європи і Центральної Азії, перше видання.

Цей документ ґрунтується на загальних принципах Регіонального проекту по боротьбі з туберкульозом в Східній Європі і Центральній Азії, з тим щоб надати підтримку країнам регіону для вироблення політичних рішень і впровадження ефективних і дієвих систем надання протитуберкульозної допомоги, забезпечити перехід до амбулаторних, орієнтованих на потреби людей моделей медичної допомоги при стійкому фінансуванні, а також домогтися більш високих результатів профілактики та лікування ТБ.

Цей концептуальний проект розроблений в допомогу керівникам, що формують політику, і зацікавленим сторонам, відповідальним за розробку і реалізацію політики в галузі охорони здоров'я в країнах Східної Європи і Центральної Азії. Метою проекту є надання інформації для обговорення та підтримки перших кроків щодо зміщення послуг з профілактики, лікування та ведення хворих на туберкульоз  в амбулаторні умови з використанням підходу, орієнтованого на потреби людей.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest