Представництво постраждалих від туберкульозу у Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

З метою забезпечення ротації представника хворих на туберкульоз та осіб, що постраждали від нього, у складі Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, 4 вересня 2017 р. була створена Ініціативна група з відбору члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від сектору хворих на туберкульоз та осіб, які постраждали від нього.

До складу Ініціативної групи увійшли:

  • Дригус Сергій Григорович – постраждалий від туберкульозу, громадський діяч, голова Ініціативної групи;
  • Федоровська Олена Олександрівна – член правління Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ», секретар Ініціативної групи;
  • Баблюк Василь Васильович – постраждалий від туберкульозу, громадський діяч;
  • Долоков Микола Миколайович – голова Правління Ромської організації комінтернівського району Одеської області;
  • Колотуша Валерій Анатолійович – постраждалий від туберкульозу, громадський діяч;
  • Руденко Віталій Володимирович – голова правління БО «Українці проти туберкульозу»;
  • Федоровський Володимир Семенович – постраждалий від туберкульозу, громадський діяч.

Запрошуємо усіх громадян України, що постраждали від туберкульозу, в термін до 12.00 11 вересня 2017 р. надати свої пропозиції та зауваження щодо складу ініціативної групи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також пропонуємо Вашій увазі Положення про відбір представника сектору хворих на туберкульоз та осіб, що постраждали від нього, у складі Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та Критерії відбору представника сектору хворих на туберкульоз та осіб, що постраждали від нього, у складі Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, на підставі яких буде здійснюватися ротація члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від сектору хворих на туберкульоз та осіб, які постраждали від нього.

Ініціативна група

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest