Прес-конференція «Лікування туберкульозу на основі пацієнт-орієнтованої моделі: переваги і перспективи».

29 січня 2018 року о 10:00 в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбудеться прес-конференція «Лікування туберкульозу на основі пацієнт-орієнтованої моделі: переваги і перспективи».

Запрошуємо Вас взяти участь в прес-конференції, присвяченій проблемам боротьби з епідемією туберкульозу в Україні.

Під час заходу мова піде про те, як пацієнт-орієнтовані моделі лікування туберкульозу можуть поліпшити сумну статистику захворюваності і смертності і дійсно чи не всі хворі на туберкульоз становлять небезпеку для оточуючих? Наскільки державні та місцеві органи влади готові до рішучих кроків для подолання багаторічної епідемії в країні і про долю Національної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні.

Учасники прес-конференції розкажуть, чи готові громадяни прийняти нові моделі лікування, в яких буде враховано досвід людей, що подолали хворобу, і що робить громадянське суспільство для забезпечення переходу до пацієнт-орієнтованим моделям протитуберкульозної допомоги?

Учасники прес-конференції, які перехворіли на туберкульоз, розкажуть свої історії, поділяться досвідом подолання хвороби, порадять хворим на туберкульоз та їх сім'ям як вибрати оптимальний спосіб лікування і захистити свої права.

Також, запрошуємо людей, постраждалих від туберкульозу, членів їх сімей, всіх небайдужих до цієї біди, - підтримати нашу діяльність у всіх регіонах України і приєднатися до Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніше ТБ».

З питань прес-конференції, а також вступу до Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніше ТБ», пишіть на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Сайт Асоціації «Сильніше ТБ» - http://stoptb.in

Інформація про прес-конференцію на сайті УКРІНФОРМ https://www.ukrinform.ru/rubric-presshall/2388766-lecenia-tuberkuleza-preimusestva-i-perspektivy-pacientoorientovanoi-modeli.html

Прес-анонс

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest