Представництво громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу, у Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

З метою забезпечення ротації члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу, 14 лютого 2018 р. була створена Ініціативна група з відбору члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу.

До складу Ініціативної групи увійшли:

·         Баблюк Василь Васильович;

·         Борткевич Сергій Іванович;

·         Булищенко Андрій Юрійович;

·         Дзюба Євгеній Валерійович;

·         Дригус Сергій Григорович;

·         Матвієнко Михайло Олегович;

·         Найдьонов Олександр Васильович.

Також пропонуємо Вашій увазі проекти Регламенту обрання члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу та Критеріїв відбору члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу, на підставі яких буде здійснюватися ротація члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу.

Запрошуємо усі громадські організації, які працюють у сфері протидії туберкульозу, в термін до 12.00 21 лютого 2018 р. надати свої пропозиції та зауваження щодо складу Ініціативної групи, а також вищезазначених Регламенту та Критеріїв відбору, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регламент

Критерії відбору

Ініціативна група

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest