Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

29 березня 2018 року в Мінмолодьспорт відбулося чергове засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Головував на засіданні заступник Міністра молоді та спорту Олександр Йосипович Ярема.

В ході засідання розглядалися наступні питання:

1. Про результати моніторингових візитів Національної ради до Одеської та Закарпатської областей: висновки та рекомендації    

Доповідали члени Комітету та Національної ради – учасники візитів

2. Узгодження пропозицій щодо внесення змін та доповнень до Примірного положення про регіональні ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та їхнього Типового Регламенту

 

Доповідав Святослав Шеремет, член Комітету, національний експерт — член Експертної групи з питань здоров’я й прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна), в. о. президента ВГО «Гей-Форум України», член Керівної ради Євразійської коаліції з чоловічого здоров’я (ЄКОМ)

3. Опрацювання питання щодо механізмів залучення до регіональних/місцевих рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу вразливих груп та представників спільнот людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією та туберкульозом

Доповідали Любов Кравець, представник Секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, Святослав Шеремет, член Комітету, національний експерт — член Експертної групи з питань здоров’я й прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна), в. о. президента ВГО «Гей-Форум України», член Керівної ради Євразійської коаліції з чоловічого здоров’я (ЄКОМ)

4. Огляд результатів дослідження за підтримки ПРООН «Оцінка та аналіз існуючих та доступних правових механізмів та моделей роботи, які можуть бути використані національними/місцевими партнерами для сталості зусиль в боротьбі з ВІЛ/СНІД та туберкульозом» 

Доповідала Ганна Шевченко, залучений дослідник Програми розвитку ООН в Україні

5. Огляд попередніх результатів дослідження «Оцінка правового середовища щодо туберкульозу в Україні», що проводиться спільно ПРООН та Партнерством «Зупинимо туберкульоз»

Доповідала Наталія Співак, національний консультант Партнерства «Зупинити туберкульоз» з правових питань Партнерства «Зупинимо туберкульоз»

6. MSMIT як ефективне міжнародне керівництво по роботі з ЧСЧ      

Доповідав Святослав Шеремет, член Комітету, національний експерт — член Експертної групи з питань здоров’я й прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна), в. о. президента ВГО «Гей-Форум України», член Керівної ради Євразійської коаліції з чоловічого здоров’я (ЄКОМ)

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest