Всеукраїнський благодійний фонд “Коаліція ВІЛ-сервісних організацій”

Всеукраїнський благодійний фонд “Коаліція ВІЛ-сервісних організацій” - це недержавна всеукраїнська організація, що об'єднує 84 організації з 25 регіонів України, які працюють у сфері зниження шкоди, первинної та вторинної профілактики ВІЛ, догляду та підтримки людей, що живуть з ВІЛ.

Місія Коаліції – зміцнення і розширення участі ВІЛ-сервісних організацій, їхніх об'єднань та мереж, які надають послуги в сфері репродуктивного здоров'я, профілактики ВІЛ-інфекції та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, подолання епідемії ВІЛ/СНІД, туберкульозу й інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Діяльність Коаліції спрямована на координацію зусиль, розвиток потенціалу, представництво інтересів ВІЛ-сервісних організацій в Україні, а також впровадження нових технологій з використанням кращих практик, співпрацю з міжнародними організаціями, державними структурами.

Коаліція відкрито заявляє про свій намір сприяти прозорості і відкритості, беручи активну участь в процесі формування і реалізації політики України в сфері ВІЛ/СНІД. Коаліцію ВІЛ-сервісних організацій створено у березні 2004 року у відповідь на необхідність посилення ролі громадянського суспільства у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІД.

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest