Конкурс щодо вибору постачальника (постачальників) витратних матеріалів для оргтехніки

Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» оголошує конкурс щодо вибору постачальника (постачальників) витратних матеріалів для оргтехніки в рамках проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну форму лікування туберкульозу в Україні»


Метою конкурсу є придбання наступних витратних матеріалів для оргтехніки:

·        тонер-картридж Xerox WC C118/ M118/ M118i (006R01179) – 2 шт.

·        картридж OKI B6200/ 6250/ 6300 (09004078) – 1 шт.

Формат участі у конкурсі – пропозиція, яка має містити наступну інформацію:

- інформація про наявність у продажу однієї або декількох позицій із переліку та їх ціна;

- Інформація про можливість та вартість доставки.

Кінцевий термін подання пропозицій – 16:00 20.06.2017 року

Пропозиції надсилайте на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати розгляду пропозицій, будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»: http://www.stoptb.org.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 242-23-29, контактна особа: Михайло Матвієнко (звертайтеся також через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

До участі у конкурсі допускаються лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

За результатами оцінки пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця конкурсу. Оцінювання пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу виходячи з мети, цілей та завдань конкурсу, відповідно до вимог Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Основним критерієм визначення переможця буде найнижча ціна по кожній позиції з переліку. Перевага надаватиметься пропозиціям, що не передбачають сплату ПДВ.

Переможець конкурсу має ознайомитися із принципами та вимогами Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією до потенційних та чинних постачальників товарів (робіт, послуг) та набувачів грантів, а також їх представників, викладеними у Кодексі поведінки для постачальників, який знаходиться у вільному доступі на веб-сайті Глобального фонду (http://www.theglobalfund.org/documents/corporate/Corporate_CodeOfConductForSuppliers_Policy_en/), та зобов’язатися їх дотримуватися. 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest